من و تو 73

سلام

خب ازونجا که با مجتبی حرف زدم اون موضوع از دلم درومد.ولی چند تا مورد هست که از دستش ناراحنم.ولی ازونجا که هر بار مطرح شده دلخوری بوجود اومده من دیگه نمی خوام مطرحش کنم.هر وقتم حرفشو خود عزیزم پیش بکشه لبخند میزنم.چرا که به این نتیجه رسیدم که در ظاهر هم اگه بخندم خوبه.البته دوست ندارم چیزی ته دلم بمونه ولی از حل شدن موضوعی با دلخوری هم خوشم نمیاد.

مورد دیگه اینکه دیروز جشن فارغ التحصیلیمون بود و مزین به لباس ابن*سینا شدیم و خلاصه عکس و اینام گرفتیم.کلی ام کلیپ گریه دار پخش کردن که دل من رو نتونستن بلرزونن و بسییییار از تمومیدن دانشگاه خرسندم.آخر آخرام که داشت یکم دلم تنگ میشد موضوعی پیش اومد که بسییییار مطمئن شدم که خوشحالم و لجن های دانشگاه رو مجبور نیستم ببینم .موضوع ازین قراره که برگه هایی داده بودن که نظرات رو راجع به بقیه بنویسیم.پسرا اغلب هر چی از دهنشون درومده بود رو با خباثت تمام راجع به دخترا نوشته بودن و نظراته مربوط به هر فردی رو توی پاکتی که اسمش روش بود بهش دادن.

من که نظر دیگران برام مهم نیست ولی بعضیا واقعا ناراحت شدن و حتی بعضیا جشن و ول کردن و واسه شامم نموندن و در واقع زهر مارشون شد.

*یاد یه روزهایی واقعا بخیر.هیچ دغدغه ای نداشتم که درگیرم کنه.خیلی خیلی زیاد دوستشون داشتم.

**مجتبی جونم دلم برای یه بغل بی دغدغه خیلی تنگه.

***کاراموزی هم میگذرد!همین!شایعه شده که احتمال داره کارخونه یه هفته تعطیل باشه و بیافته تو ماه رمضون.امیدوارم بشه تا ریکاوری شم ازاین ستون به اون ستون...

/ 0 نظر / 2 بازدید