من و تو 195 (گرفتن لباس)

سلام خوشگلم.

دیشب از دستت ناراحت بودم و نیومدم بغلت بخوابم. توام اصلا به روی خودت نیاوردی و گرفتی خوابیدی من کلی گریه کردم آخه انتظار داشتم حداقل سعی کنی از دلم در بیاری اینهمه ناراحتی رو. بعد دیگه همونطور با گریه خوابم برد که وسطای شب دیدم بغلم کردی و سفت چسبوندی من رو به خودت و قلبم آروم گرفت. دیدم آره مجتبای من اینه. مهربون من اینه.و سرم و چسبوندم به سینت و خوابیدم.

امروز 26 بهمنه. هم ولنتاینه و هم ماهگرد عقدمونه. شد دقیقا یک سال و هفت ماه تمام. ایشالا صد سالگی عقدمون رو باهم جشن بگیریم نازنینم.

امروز رفتیم لباس عروس خوشگلم رو تحویل گرفتیم. موقع حساب کردن خیلی دلم گرفت که گفتی خجالت میکشی موقتا عاطی حساب میکنه.

با خودم گفتم ای کاش قید عروسی رو زده بودیم و باهم میرفتیم تو یه خونه کوچیک زندگی میکردیم و هیچ خرج اضافه ای هم نداشتیم تا عشقم خجالت نمیکشید ولی خب چه میشه کرد کار از کار گذشته.

دیشب عموت زنگ زد برای اینکه بگه عروسی نمیان.

همین الان زنگ زدی و انرژی و شوت کردی تو رگ هامقلبماچ

داشتم میگفتم عموت زنگ زد و برامون بساط درست شد . امیدوارم بابات اینا کوتاه بیان و عروسی به خوبی برگزار شه. دلم مثل سیر و سرکه داره میجوشه تا این روزای سخت تموم شه و بعد از این رو دیگه با درایت زندگیمون رو بگذرونیم.... ما پشتیبانی پدر و مادرت رو نداشتیم ولی این و بدون که خدا پشت و پناهمونه. یادم نمیره چطور این وام برامون جور شد. عاشقتم و سلامتی و طول عمرت رو از خدا میخوام نازنینم.الانم میخوایم وسایل آشپزخونه رو ببریم بچینیم.

*خدایا شکرت.خودت میدونی فقط ازت چی میخوامقلب

/ 0 نظر / 2 بازدید