من و تو 196 (بازم سنگ توی راه)

سلام عزیزم خوبی خوشگلم؟؟؟ امروز از خونه مامانت اینا راه افتادیم بریم خونه خودمون. خونه خودمون قلب وقتی داشتی از مامانت فرش میگرفتی یه حس خوبی رو توت حس کردم یه ذوق و شوق خاصی که داشتیم میرفتیم خونه خودمون.

رفتیم اونجا و من و عاطی رفتیم نمایشگاه جواهرات فاطمه و من گوشواره خریدم. وقتی اومدم خونه دیدم کف آشپزخونه رو برق انداختی و تو کابینتی ام پهن کردی و یه آهنگ لایت و قشنگ هم گذاشته بودی تو خونه با صدای بلند و نشسته بودی داشتی وسایلام و باز میکردی. اونقدههههههه ذوق زده شدم از دیدن این مناظر که خدا میدونهقلب خیلی دوستت دارم نازنینم. با عاطی کابینت ها رو سه تایی چیدیم و بعدم رفتیم خونه عاطی اینا به صرف قلیون که اونجا رضا اسمس داد که بابات با اعلامیه داره میاد تهران واسه عقب انداختن عروسی ما. من سپردم به خدا ولی خب دلمم شکست اما  دوست ندارم اعصاب تو اصلا و ابدا خورد شه. 

دیگه همینا... راستی دیروز هم ولنتاین بود هم ماهگرد عقدمون بنابراین تصمیم گرفتم بدوام واست یه مار خوکشللللل بخرم و با شکلات و جعبه کفش و ... یعنی با حداقل امکانات درستش کردمو تیبل میت ِ مادر رو هم اوردم اتاقم با دوتا صندلی . ماکارونی و شمع و کلی ام سس اوردم و اتاقم و کردم کافی شااااااپ و تو اومدی تو با یه جعبه کیک ِ بامداد و یه شاخه گل رز و من حساااابی ذوق زده شدم و توام رفتی توی اتاق  و نور شمع و دیدی یکم تعجب کردی و بعدم خوشحال شدی و نشستی پای میز کافی شاپم در حالی که فکر میکردم استقبال نکنی و بگی من نمیشینم اینجا و زشته و ... ولی کلی ام ذوق کردی و پایه ام شدی ی ی ی و من کلی خستگی از تنم در رفت... دوستت دارم نازگلم...

*خدایا خودت میدونی همیشه ازت چی میخوام همیشه فقط همون...ماچ

/ 0 نظر / 2 بازدید